Skup katalizatorów: Drezdenko

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i recyklingu zepsutych katalizatorów metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego przedsiębiorstwa są zepsute katalizatory pochodzące z pojazdów różnych marek. Wśród innych skupów funkcjonujących na rynku polskim wyróżniamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, gdzie dokonywany jest skrupulatny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla klientów oznacza to wysokie ceny i pełną obsługę w krótkim czasie.

Odsprzedany nam materiał poddawany jest w laboratorium poszczególnym fazom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić ilość metali szlachetnych (rad, pallad, platyna) w danym reaktorze katalitycznym. Specjalistyczny sprzęt pozwala na otrzymanie bardzo dokładnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje ponadto możliwość przyjazdu do kontrahenta i demontaż reaktora katalitycznego ze wskazanego auta na miejscu, w pasującym czasie. W zależności od zamysłu Klienta rozliczamy się na konto lub gotówką. Zawsze następuje to od razu po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających pojedynczy niedziałający katalizator oraz korporacje dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, co poświadczają zadowoleni klienci, wystawiając nam pozytywne opinie.Skupujemy także katalizatory metalowe