Skup katalizatorów: Gorzów Wielkopolski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i obróbce niesprawnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu są zepsute katalizatory pochodzące z pojazdów różnych marek. Wśród innych skupów prowadzących działalność na rynku polskim wyróżniamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, w którym przeprowadzany jest skrupulatny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla sprzedających oznacza to najlepsze ceny i pełną obsługę w niedługim czasie.

Odsprzedany nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym stopniom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić zawartość szlachetnych kruszców (rad, pallad, platyna) w konkretnym katalizatorze. Nowoczesny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę przedkładaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje ponadto możliwość dojazdu do Klienta i zdemontowanie reaktora katalitycznego z wyznaczonego samochodu na miejscu, w umówionym czasie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta płacimy przelewem lub gotówką. Każdorazowo odbywa się to bezzwłocznie po sprzedaży. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających tylko jeden niesprawny katalizator oraz firmy dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni klienci, wysyłając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe