Skup katalizatorów: Gubin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i utylizacji niesprawnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego skupu są niedziałające katalizatory pochodzące z pojazdów różnych marek. Wśród innych punktów funkcjonujących na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem specjalistycznego laboratorium, gdzie dokonywany jest skrupulatny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla kontrahentów oznacza to korzystne ceny i pełną obsługę w niedługim czasie.

Odsprzedany nam katalizator poddawany jest w laboratorium poszczególnym stopniom obróbki: ważeniu, zmieleniu oraz przebadaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by zmierzyć zawartość metali szlachetnych (platyna, rad, pallad) w danym reaktorze katalitycznym. Specjalistyczny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do kontrahenta i demontaż reaktora katalitycznego z wyznaczonego samochodu na miejscu, w umówionym terminie. W zależności od zamysłu Klienta wypłacamy należność gotówką lub przelewem bankowym. W każdym wypadku następuje to bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających jeden zepsuty katalizator oraz korporacje dysponujące większą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać długoterminową współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co potwierdzają usatysfakcjonowani klienci, wystawiając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe