Skup katalizatorów: Kostrzyn nad Odrą

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i recyklingu popsutych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego przedsiębiorstwa pozostają niedziałające katalizatory pochodzące z pojazdów wielu marek. Spośród innych skupów działających na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, gdzie dokonywany jest precyzyjny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla sprzedających oznacza to najlepsze ceny i całkowitą obsługę w niedługim czasie.

Przekazany nam materiał poddawany jest w laboratorium poszczególnym etapom obróbki: ważeniu, zmieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić ilość szlachetnych kruszców (pallad, rad, platyna) w konkretnym reaktorze katalitycznym. Innowacyjny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo precyzyjnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje również możliwość przyjazdu do Klienta i demontaż katalizatora ze wskazanego auta na miejscu, w umówionym terminie. W zależności od zamysłu Klienta rozliczamy się przelewem lub gotówką. Każdorazowo dzieje się to natychmiastowo po sprzedaży. Zapraszamy do współpracy kontrahentów posiadających tylko jeden zepsuty reaktor katalityczny oraz firmy dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać dłuższą współpracę. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm, co poświadczają usatysfakcjonowani kontrahenci, wysyłając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe