Skup katalizatorów: Krosno Odrzańskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i obróbce zużytych katalizatorów metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego przedsiębiorstwa pozostają niedziałające reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Wśród innych punktów prowadzących działalność na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, w którym przeprowadzany jest precyzyjny pomiar zawartości szlachetnych kruszców. Dla kontrahentów oznacza to atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę w krótkim czasie.

Odsprzedany nam reaktor katalityczny poddawany jest w laboratorium poszczególnym stopniom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz przebadaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To pozwala na to, by zmierzyć zawartość metali szlachetnych (rad, platyna, pallad) w dostarczonym reaktorze katalitycznym. Nowoczesny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo precyzyjnego wyniku, na którym opieramy finalną wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje ponadto możliwość przyjazdu do kontrahenta i wymontowanie reaktora katalitycznego ze wskazanego pojazdu na miejscu, w pasującym terminie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta płacimy przelewem lub gotówką. W każdym wypadku dzieje się to chwilę po sprzedaży. Zapraszamy do współdziałania klientów posiadających pojedynczy zużyty katalizator oraz korporacje dysponujące większą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni przedsiębiorcy, wystawiając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe