Skup katalizatorów: Lubsko

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i utylizacji zużytych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu pozostają zepsute reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Spośród innych skupów funkcjonujących na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem specjalistycznego laboratorium, w którym dokonywany jest precyzyjny pomiar zawartości szlachetnych kruszców. Dla klientów oznacza to najlepsze ceny i pełną obsługę w niedługim czasie.

Dostarczony nam reaktor katalityczny poddawany jest w laboratorium kolejnym stadiom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To niezbędne, by sprawdzić zawartość szlachetnych kruszców (pallad, platyna, rad) w dostarczonym reaktorze katalitycznym. Innowacyjny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę prezentowaną kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość przyjazdu do kontrahenta i zdemontowanie katalizatora z wyznaczonego pojazdu na miejscu, w dogodnym terminie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta płacimy przelewem lub gotówką. Zawsze dzieje się to natychmiastowo po sprzedaży. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających jeden zużyty reaktor katalityczny oraz firmy dysponujące większą flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni przedsiębiorcy, wysyłając nam pozytywne opinie.Skupujemy także katalizatory metalowe