Skup katalizatorów: Międzyrzecz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i utylizacji niesprawnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego skupu pozostają zepsute katalizatory pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Wśród innych skupów prowadzących działalność na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem specjalistycznego laboratorium, w którym przeprowadzany jest dokładny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla kontrahentów oznacza to atrakcyjne ceny i całkowitą obsługę w niedługim czasie.

Dostarczony nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym etapom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz przebadaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by zmierzyć ilość metali szlachetnych (platyna, rad, pallad) w danym katalizatorze. Innowacyjny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy finalną wycenę przedstawianą kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do kontrahenta i zdemontowanie katalizatora ze wskazanego pojazdu na miejscu, w umówionym czasie. W zależności od woli Klienta rozliczamy się na konto lub gotówką. Zawsze odbywa się to od razu po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających pojedynczy zużyty reaktor katalityczny oraz korporacje dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać dłuższą współpracę. Zapewniamy pełen profesjonalizm, co poświadczają usatysfakcjonowani kontrahenci, wysyłając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe