Skup katalizatorów: Nowa Sól

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i obróbce zepsutych katalizatorów metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego skupu są niesprawne katalizatory pochodzące z pojazdów wielu marek. Spośród innych punktów funkcjonujących na rynku polskim wyróżniamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, w którym przeprowadzany jest dokładny pomiar zawartości szlachetnych kruszców. Dla kontrahentów oznacza to najlepsze ceny i kompleksową obsługę w niedługim czasie.

Odsprzedany nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym etapom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To niezbędne, by określić zawartość metali szlachetnych (pallad, rad, platyna) w danym katalizatorze. Zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia wygenerowanie bardzo dokładnego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę prezentowaną kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do kontrahenta i demontaż reaktora katalitycznego ze wskazanego samochodu na miejscu, w umówionym terminie. W zależności od woli Klienta płacimy przelewem lub gotówką. W każdym wypadku dzieje się to natychmiastowo po sprzedaży. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających pojedynczy zepsuty katalizator oraz korporacje dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać dłuższą współpracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni klienci, wysyłając nam pozytywne opinie.Skupujemy także katalizatory metalowe