Skup katalizatorów: Słubice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i recyklingu popsutych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego przedsiębiorstwa pozostają niesprawne katalizatory pochodzące z pojazdów wielu marek. Wśród innych punktów działających na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem specjalistycznego laboratorium, gdzie przeprowadzany jest skrupulatny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla sprzedających oznacza to atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę w krótkim czasie.

Dostarczony nam materiał poddawany jest w laboratorium poszczególnym fazom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić ilość metali szlachetnych (rad, pallad, platyna) w danym katalizatorze. Nowoczesny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo dokładnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę przedstawianą klientowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do kontrahenta i wymontowanie katalizatora ze wskazanego auta na miejscu, w pasującym terminie. W zależności od zamysłu Klienta rozliczamy się na konto lub gotówką. W każdym wypadku dzieje się to bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających jeden niesprawny reaktor katalityczny oraz przedsiębiorstwa dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać dłuższą współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co poświadczają zadowoleni klienci, wysyłając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe