Skup katalizatorów: Strzelce Krajeńskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i recyklingu zepsutych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu są zużyte katalizatory pochodzące z pojazdów różnych marek. Wśród innych skupów działających na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, gdzie dokonywany jest skrupulatny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla sprzedających oznacza to konkurencyjne ceny i pełną obsługę w krótkim czasie.

Przekazany nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym etapom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić ilość metali szlachetnych (rad, pallad, platyna) w konkretnym reaktorze katalitycznym. Specjalistyczny sprzęt umożliwia wygenerowanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę prezentowaną kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje również możliwość dojazdu do kontrahenta i wymontowanie reaktora katalitycznego ze wskazanego auta na miejscu, w pasującym terminie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta płacimy gotówką lub przelewem bankowym. Zawsze następuje to od razu po sprzedaży. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających jeden niedziałający katalizator oraz firmy dysponujące większą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać długoterminową współpracę. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm, co poświadczają usatysfakcjonowani przedsiębiorcy, wystawiając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe