Skup katalizatorów: Sulechów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i utylizacji niedziałających reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu są niedziałające katalizatory pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Wśród innych skupów prowadzących działalność na rynku polskim wyróżniamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, gdzie przeprowadzany jest precyzyjny pomiar zawartości szlachetnych kruszców. Dla klientów oznacza to konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę w niedługim czasie.

Przekazany nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym etapom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz przebadaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To pozwala na to, by określić ilość szlachetnych kruszców (platyna, rad, pallad) w dostarczonym katalizatorze. Zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo precyzyjnego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje również możliwość przyjazdu do Klienta i demontaż katalizatora z wyznaczonego samochodu na miejscu, w umówionym terminie. W zależności od zamysłu Klienta wypłacamy należność gotówką lub przelewem bankowym. W każdym wypadku ma to miejsce od razu po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współpracy kontrahentów posiadających pojedynczy niesprawny reaktor katalityczny oraz korporacje dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać długoterminową współpracę. Zapewniamy pełen profesjonalizm, co poświadczają zadowoleni klienci, wysyłając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe