Skup katalizatorów: Sulęcin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i obróbce niesprawnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu pozostają niesprawne reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wielu marek. Wśród innych skupów funkcjonujących na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, gdzie przeprowadzany jest dokładny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla kontrahentów oznacza to atrakcyjne ceny i pełną obsługę w niedługim czasie.

Odsprzedany nam katalizator poddawany jest w laboratorium poszczególnym fazom recyklingu: ważeniu, mieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To niezbędne, by zmierzyć ilość metali szlachetnych (pallad, rad, platyna) w danym katalizatorze. Zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na otrzymanie bardzo dokładnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje również możliwość dojazdu do Klienta i wyciągnięcie katalizatora ze wskazanego pojazdu na miejscu, w dogodnym terminie. W zależności od zamysłu Klienta wypłacamy należność przelewem lub gotówką. Zawsze dzieje się to od razu po sprzedaży. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających tylko jeden niesprawny katalizator oraz przedsiębiorstwa dysponujące większą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać dłuższą współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co poświadczają zadowoleni przedsiębiorcy, wystawiając nam pozytywne opinie.Skupujemy także katalizatory metalowe