Skup katalizatorów: Świebodzin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i obróbce zepsutych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu są zepsute reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wielu marek. Wśród innych skupów działających na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem specjalistycznego laboratorium, w którym dokonywany jest dokładny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla kontrahentów oznacza to korzystne ceny i kompleksową obsługę w krótkim czasie.

Dostarczony nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym fazom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To niezbędne, by określić ilość szlachetnych kruszców (pallad, platyna, rad) w konkretnym reaktorze katalitycznym. Specjalistyczny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo precyzyjnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę przedstawianą kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do Klienta i demontaż reaktora katalitycznego ze wskazanego auta na miejscu, w pasującym czasie. W zależności od woli Klienta wypłacamy należność na konto lub gotówką. Zawsze odbywa się to bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współpracy klientów posiadających pojedynczy niesprawny katalizator oraz korporacje dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać stałą współpracę. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni kontrahenci, wystawiając nam pozytywne opinie.Skupujemy także katalizatory metalowe