Skup katalizatorów: Szprotawa

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i recyklingu zużytych katalizatorów metalowych i monolitycznych. W kręgu zainteresowań naszego skupu są zepsute katalizatory pochodzące z pojazdów wielu marek. Wśród innych punktów funkcjonujących na rynku polskim wyróżniamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, w którym przeprowadzany jest skrupulatny pomiar zawartości szlachetnych kruszców. Dla kontrahentów oznacza to konkurencyjne ceny i całkowitą obsługę w niedługim czasie.

Przekazany nam materiał poddawany jest w laboratorium kolejnym stadiom recyklingu: ważeniu, zmieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by określić ilość szlachetnych kruszców (rad, platyna, pallad) w dostarczonym katalizatorze. Nowoczesny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę prezentowaną kontrahentowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość dojazdu do kontrahenta i zdemontowanie katalizatora z wyznaczonego samochodu na miejscu, w pasującym terminie. W zależności od woli Klienta rozliczamy się na konto lub gotówką. Każdorazowo następuje to chwilę po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współdziałania klientów posiadających tylko jeden niedziałający reaktor katalityczny oraz korporacje dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni przedsiębiorcy, wysyłając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe