Skup katalizatorów: Wschowa

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i recyklingu niedziałających katalizatorów metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego przedsiębiorstwa pozostają zużyte reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów różnych marek. Spośród innych punktów funkcjonujących na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem innowacyjnego laboratorium, gdzie dokonywany jest precyzyjny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla klientów oznacza to korzystne ceny i całkowitą obsługę w niedługim czasie.

Dostarczony nam reaktor katalityczny poddawany jest w laboratorium poszczególnym etapom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by określić ilość metali szlachetnych (pallad, platyna, rad) w konkretnym katalizatorze. Specjalistyczny sprzęt umożliwia otrzymanie bardzo szczegółowego wyniku, na którym opieramy finalną wycenę przedstawianą klientowi.

Katalizatory.pro oferuje również możliwość dojazdu do kontrahenta i demontaż katalizatora z wyznaczonego auta na miejscu, w dogodnym czasie. W zależności od zamysłu Klienta płacimy gotówką lub przelewem bankowym. Zawsze odbywa się to chwilę po zawarciu transakcji. Zapraszamy do współdziałania klientów posiadających pojedynczy popsuty katalizator oraz przedsiębiorstwa dysponujące dużą flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać stałą współpracę. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm, co potwierdzają usatysfakcjonowani przedsiębiorcy, wystawiając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe