Skup katalizatorów: Żagań

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i obróbce popsutych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego skupu są niesprawne reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Spośród innych skupów funkcjonujących na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, gdzie przeprowadzany jest precyzyjny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla kontrahentów oznacza to konkurencyjne ceny i pełną obsługę w krótkim czasie.

Dostarczony nam reaktor katalityczny poddawany jest w laboratorium poszczególnym etapom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz analizie spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by sprawdzić ilość metali szlachetnych (platyna, rad, pallad) w danym reaktorze katalitycznym. Innowacyjny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo precyzyjnego wyniku, na którym opieramy końcową wycenę prezentowaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje także możliwość przyjazdu do kontrahenta i wyciągnięcie katalizatora ze wskazanego pojazdu na miejscu, w dogodnym terminie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta rozliczamy się przelewem lub gotówką. W każdym wypadku ma to miejsce od razu po sprzedaży. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających pojedynczy zepsuty katalizator oraz przedsiębiorstwa dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi możemy nawiązać dłuższą współpracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni kontrahenci, wystawiając nam pozytywne rekomendacje.Skupujemy także katalizatory metalowe