Skup katalizatorów: Zielona Góra

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie i obróbce niesprawnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. W obszarze zainteresowań naszego skupu są zużyte reaktory katalityczne pochodzące z pojazdów wszystkich marek. Wśród innych skupów działających na rynku polskim odznaczamy się posiadaniem nowoczesnego laboratorium, gdzie dokonywany jest dokładny pomiar zawartości metali szlachetnych. Dla sprzedających oznacza to korzystne ceny i kompleksową obsługę w niedługim czasie.

Przekazany nam katalizator poddawany jest w laboratorium poszczególnym fazom obróbki: ważeniu, mieleniu oraz badaniu spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. To konieczne, by określić ilość szlachetnych kruszców (platyna, rad, pallad) w konkretnym reaktorze katalitycznym. Innowacyjny sprzęt pozwala na wygenerowanie bardzo dokładnego wyniku, na którym opieramy ostateczną wycenę przedkładaną klientowi.

Katalizatory.pro oferuje ponadto możliwość przyjazdu do kontrahenta i wymontowanie reaktora katalitycznego z wyznaczonego pojazdu na miejscu, w umówionym terminie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta wypłacamy należność na konto lub gotówką. Zawsze ma to miejsce chwilę po sprzedaży. Zapraszamy do współdziałania kontrahentów posiadających tylko jeden zużyty katalizator oraz przedsiębiorstwa dysponujące liczną flotą pojazdów, z którymi jesteśmy chętni nawiązać dłuższą współpracę. Zapewniamy pełen profesjonalizm, co potwierdzają zadowoleni klienci, wysyłając nam pozytywne referencje.Skupujemy także katalizatory metalowe